telefon: 0(224) 712-0712 KARGOM NERDE

0(224) 712-0712
Sepetinizde ürün bulamadık !

Kargo

drtablet.com.tr olarak şimdi Türkiye’nin her bir yerine siparişlerinizi gönderiyoruz :)  Ödemenizi Kredi Kartı veya Havale ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme ücreti; kargo firmasının parayı sizden alıp bizim hesabımıza yatırmak için almış olduğu hizmet bedelidir. Kredi kartı veya havale ile siteden alırsanız bu ücreti de ödemezsiniz. 

Sürat Kargo kargo ile ortalama teslim süresi 2 ila 3 işgünüdür. Şehre ve bölgeye göre teslimat süreleri değişmektedir. Ne kadar erken siparişinizi verirseniz o kadar erken kargoya verebiliriz. Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün teslim edilir. Hafta İçi Saat 16:00, Cumartesi 13:00'a Kadar Verilen Tüm Siparişleri AYNI GÜN KARGOYA Veriyoruz. Elinize ulaşma süresi kargoyla ilgilidir. Kargo, İstanbul ve yakınındaki şehirlere göre (Pazar ve resmi tatil günleri hariç) genelde 1-2 gün içinde ulaştırıyor. Diğer şehirlere ise 2-3 gün içinde ulaştırabiliyor. Ulaşılması zor olan yerlerde ise teslimat süresi daha uzun sürebilir. Siparişlerinizi size verilen takip numarası ile kargom nerede sayfasından takip edebilirsiniz.

Kargolarınızı, KARGO TAKİP NUMARASI ile nerede olduğunu kolayca takip edebilirsiniz. Bunun için siparişten sonra size gelen SMS veya Maildeki numara ile nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz.