telefon: 0(224) 712-0712 KARGOM NERDE

0(224) 712-0712
Sepetinizde ürün bulamadık !

Bir varmış, bir yokmuş… Kırık dökük bir binanın ikinci katında, hedefleri kendilerini aşan bir grup insan varmış.

2013’ün başlarında ufak bir dairede başladığımız tamircilik serüveni; deneyim, dürüstlük, talihsizliklere rağmen umut ve kararlılıkla ismini ve vizyonunu kaybetmeyerek son hızla devam ediyor. 15 bin arıza kaydını aşan teknik servisimiz hızlı ve etkili bir şekilde bugün hala büyüklerimizin ve ufaklıklarımızın imdadına yetişiyor! Teknik servisimiz kadar etkileyici olan aksesuar ve tablet çeşitlerimiz; müşterilerimizin cüzdanını somurtmayacak fiyat aralıkları, dayanıklı ve ithal malzemelerden üretilmiş ürünler ve en incesine kadar kontrol edilmiş 2. El cihazlarla İnegöl’ün ağzından düşmeyen prestijli markalardan birisi.

Hayallerimizi ve hizmetlerimizi bir şehre kısıtlamayalım istedik; o yüzden artık Türkiye’miz için biz de çevrimiçiyiz. İnternette aradığınızı bulmak için harcadığınız saatleri dakikalara indirecek ürün, marka ve cihaz genişliğimiz her geçen gün bir oktav daha genişliyor.

Teknolojik Cihazların Milli Servet Olduğu Bilinci ile Hareket Etmeyi Düstur Edindik.

Kaliteyi ve kaliteli hizmeti kafaya takmış müşterilerimiz ve ekibimizle bu serüvenin sonuna kadar dürüst ve adil kalacağız.